NETSUM ÇÖZÜMLERİYLE KALİTENİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYIN !

 

IoT > R.F.I.D Çözümleri

Radyo Frekanslı Tanıma (Radio Frequency Identification) sistemi, son yılların en önemli teknolojilerinden biri. RFID, etiket yapıştırılmış objeleri tanımlamada radyo dalgalarını kullanan bir tür otomatik tanımlama teknolojisidir. RFID ile ürünler, üretimden dağıtıma kadar, tüm hayat döngüleri boyunca tanınıp takip edilebiliyor…

Netsum RFID Çözümleri, çünkü…

Netsum, RFID çözümlerini sunarken taleplerinizi göz önünde bulundurup gerektiği takdirde size özel projelere de imza atmaktadır. Bu projelerde istek ve ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmek ve katma değerli hizmetler sunmak Netsum’un başlıca hedefidir.

Tecrübeli kadrosu ve başarılı çalışmalarıyla Netsum, iş süreçlerinizi her aşamada kontrol edebilmeniz için size alternatif çözümler sunmaktadır.

Tedarik Zincirinde RFID

Tedarik zinciri yönetiminde bilgi akışının doğru ve güncel olarak takip edilmesi, ürün/envanter kayıplarının azalmasını ve verimliliğinizi artırmanızı sağlayarak sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek. Netsum sunduğu çözümlerle ürün hayat eğrisi boyunca güncel bilgiye sahip olmanızı, operasyonel maliyetlerinizi azaltmanızı ve bu sayede verimliliğinizi artırmanızı sağlamaktadır.

R.F.I.D Kullanım Alanları;
Tedarik Süreçleri (Yan Sanayi Takip Uygulamaları, Tedarikçi Mal Kabul Uygulamaları,Tedarikçi İzleme Uygulamaları), Lojistik Süreçleri (Depo Yönetimi, Ürün Yüklemesi, Tedarikçi İzleme Uygulamaları, Dağıtım Merkezinde RFID, Müşteri Lokasyonunda RFID), Üretim Süreçleri (Üretime Girmeyen Kapların Takibi, Mal Kabulü, Yarı Mamül Takibi, Üretim Takibi, Üretim Hattı Otomasyonu), Dağıtım Süreçleri (Dağıtım Otomasyonu, Depo Otomasyonu), Satış Sonrası Süreçler (Satış Sonrası Ürün İzlenebilirliği), Satış Süreçleri (OTP Çözümleri)

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100