NETSUM ÇÖZÜMLERİYLE KALİTENİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYIN !

 

Dijital Bilgilendirme Sistemleri Çözümleri

Digital Bilgilendirme Teknolojisi, eğlence, bilgi sistemleri ve reklam için etkili bir medya yaratarak dikkat çekici görselleri hızlı ve etkili bir şekilde sunar. Maksadınız ister üretken bir şekilde potensiyel müşterilere pazarlama yapmak, isterse başarılı bir şekilde eğitimsel bilgileri dağıtmak olsun, kalıcı bir intiba yaratacak özellikleri ihtiva eden dinamik bir bilgilendirme sistemini planlamak, tasarlamak ve entegrasyonunu gerçekleştirmek için Netsum her zaman sizinle birlikte çalışacaktır.

Netsum'da bizler, en ileri teknolojiyi kullanarak, organizasyonların işbirliklerini ve iletişimlerini verimli kılmaya yardımcı olmak konusunda kararlıyız. Bu görevin bir parçası olarak, mobil cihazlar, video wall’lar, masa üstü bilgasayarlar ve monitörler dahil birçok nihai noktaya, içerik tasarımı, yönetimi ve dağıtımı yapabilmek üzere dijital medya hizmetleri sunmaktayız.

Netsum, eğlence, ağırlama, sağlık, eğitim, perakende satış noktaları ve kurumsal alanlar dahil her türlü ortam için uygun dijital medya çözümleri tasarlamaktadır. Dahili ve harici iletişiminiz için gerekli olan içerik paylaşımını mümkün kılabilmek üzere, sizing kendinize has ihtiyaçlarınızı karşılayacak iş akışı, altyapı, donanım ve yazılım desteği, sertifikalı uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100