NETSUM ÇÖZÜMLERİYLE KALİTENİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYIN !

 

Akıllı Kürsü Çözümleri

Dijital Akıllı Kürsü, üst kısmında dokunmatik ekran, ön kısmında da dikey ya da yatay endüstriyel ekran bulunan, bilgisayar destekli akıllı konuşma platformudur.

Akıllı Dijital Kürsüler, konferans salonları, toplantılar, sunumlar ve son dönemde de üniversite dersliklerinde sıklıkla kullanılan yenilikçi kürsü çeşitleridir.

İlk çıkış zamanlarında sadece üstte ve önde ekranı bulunan dijital akıllı kürsüler, zamanla çok değişik donanımlarla beslenerek tam bir kontrol merkezi olarak kullanılmaya başlandı. Çok fazla fonksiyonu bulunan ve eğitim sektöründe hızla yayılmaya başlayan bu aygıtlarla ilgili bu sayfada bir çok bilgi bulabilirsiniz.

Dijital Akıllı Kürsüler iki farklı amaçla kullanılmaktadır bunlar;
* Konferans ve toplantı salonları için kullanılan dijital kürsüler
* Üniversitelerde akıllı sınıf oluşturmak için kullanılan kürsüler

Konferanas ve toplantı salonları için kullanılan dijital kürsüler

Geleneksel kürsülerin yerini alan akıllı dijital kürsülerin, toplantı salonlarında ve konferans salonlarında kullanımı yaygınlaşmaya başladı.

Konuşmacıya büyük ölçüde fayda sağlayan bu yeni teknoloji, katılımcı etkileşimini üst seviyeye çıkarma da yardımcı bir unsur. Dijital akıllı kürsülerde birden çok özellik bulunmakta bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

* Dokunmatik üst ekran: Kürsünün üst kısmında bulunan dokunmatik ekran ve embedded (gömülü) bilgisayar sayesinde sunumlar daha zevkli ve kolay hale geliyor. Dual ve multi touch destekli olarak dokunmatik opsiyon sunulan kürsülerde usb girişleri de bulunmaktadır.
* Mikrofon: Üzerinde gelen mikrofonlar konferans salonlarındaki ses sistemleri veya mikserlere kolayca bağlanabiliyor.
* Entegrasyon : Kürsü üzerinde bulunan çıkış portları sayesinde barkovizyona anında görüntü aktarılabiliyor. Çıkışlar VGA veya HDMI olarak opsiyon sunulmakta.
* Ön Ekran : Kürsünün ön kısmında bulunan ekranda konuşmacının adı ve sunumun bilgileri gibi veriler yansıtılabiliyor. Bu bilgiler ekrana istenirse usb ile istenirse de uzaktan network ile gönderilebiliyor.
* Kolay taşıma : Açık hava veya farklı yerlerdeki organizasyonlara taşınmak için bazı modellerde tekerlek ve kilit sistemi bulunmakta.

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100