DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZLE FİRMANIZI TAÇLANDIRIYORUZ !

Danışmanlık Hizmetleri


Netsum BT Danışmanlık Servisi, büyük ve orta ölçekli organizasyonların bilgi işlem ortamlarının bilgi teknolojileri kullanarak planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmetler ile, müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin artırılması hedeflenmektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübelerin bu yapı içinde harmanlanması ile en yüksek etkiselliğe ulaşmak hedeflenmektedir. Bilgi teknolojilerinin getirdiği yeni avantajların değerlendirilmemiş herhangi bir faktör bırakmadan müşterilere sunulması şeklindeki kurumsal misyonumuz bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Danışmanlığını vermekte olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibi gruplandırılabilir ve kurum içinden ve dışardan danışmanlık alternatiflerinden hangisinin tercih edildiğine bağlı olarak uygulama şekilleri değişkenlik gösterir:

-IT altyapı (ITIL, COBIT, SOX), Proje yönetim hizmetleri ve teknoloji danışmanlığı
-İş sürekliliği, Ağ teknolojileri, Bilgi güvenliği
-Microsoft iş teknolojileri (OS, active directory, mesajlaşma, veritabanı entegrasyonu, Dynamics Axapta, Dynamics CRM, altyapı ve sistem yönetimi)

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100