OPTİMİZASYON İŞLEMLERİNDE NETSUM'LA TEK ATIŞ !

Optimizasyon Hizmetleri


Netsum, kurumların BT maliyetlerinin düşürülmesi, hizmet seviyelerinin yükseltilmesi ve çevikliğin teşvik edilmesi amacı ile Altyapı Optimizasyon Modeli'ni kullanarak profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Altyapı Optimizasyon Danışmanlık Hizmetleri kapsamında; farklı konu başlıkları altında ve 100'ün üzerinde soru ile mevcut yapınızın olgunluk seviyesini tespit ediyoruz ve hedefleriniz doğrultusunda adım adım ilerlemeniz için yol haritası çizmenize yardımcı oluyoruz.

Altyapı Optimizasyon Modeli ile incelenen konu başlıkları :

Temel Altyapı Optimizasyonu

Kimlik ve erişim yönetimi
Masaüstü, sunucu ve aygıt yönetimi
Veri koruma ve geri yükleme
Güvenlik ve ağ oluşturma

İş Üretkenliği Altyapısı

Birleşik haberleşme ve birlikte çalışma
Kurumsal içerik yönetimi ve arama

Uyguladığımız model, optimize bir BT altyapısı için kurumların olgunluk seviyesini belirlemek üzere geliştirilmiş bir modeldir ve endüstri analisti, akademik, konsorsiyum araştırmalarına dayalı bir temele dayanmaktadır.Hangi konu başlıklarında mevcut seviyenin ne olduğu ve yükseltme senaryoları bu danışmanlık hizmeti kapsamında raporlanmaktadır.

Müşterilerimizin mevcut BT altyapılarını analiz etmemiz ve yol haritalarını belirlemeleri ile birlikte, onları güncel teknolojilerle buluşturmak adına Active Directory, Exchange, System Center, Lync, SharePoint, CRM, Symantec, Trend Micro, VmWare gibi pek çok üründe kurulu ortamların analizi, versiyon güncelleme, migration danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100