İŞ SÜREÇLERİ VE İŞ İŞLEYİŞ AŞAMALARINI DOĞRU SAPTAYIN !

İş Süreçleri Danışmanlığı Hizmetleri


Netsum; İş Süreçleri Danışmanlığı hizmetleriyle, kurumların süreçlerinin tasarımı aşamasından başlanarak analiz edilmesini, aksaklıkların giderilmesini ve süreçlerin e-iş platformuna taşınmasını amaçlamaktadır. Tekstil, otomotiv, üretim, gıda, finans ve enerji başta olmak üzere pek çok sektördeki başarılı deneyimleri ile projelerin kısa sürede hayata geçirilmesini sağlamaktadır.

Temel hedefleri müşterilerine ''kaliteli ürün ve hizmet sunmak'' olan kurumlar, işletmelerinin iş süreçlerinin sağlıklı ve verimli yürütülmesi çaba sarfederler.

Data Market sektör deneyimi ile kurumların iş ve süreç analizlerini yaparak; müşterilerine katma değer sağlayan iyileştirmeler sunmayı hedefler.

Hizmet Kapsamı:

Performans hedeflerinin belirlenebilmesi için gerekli iyileştirmelerin ve otomasyonun hayata geçirilmesi
İş süreçlerine takip edilebilir, ölçümlenebilir hedefler kazandırılması
Verimliliği artırırken maliyetlerin azaltılması
İş akışlarına uygulanabilir kurallar getirilmesi
Kurumlarda varolan süreçlerin basitleştirilmesi
Yürütme, yönetim ve denetim adımlarının işlevlerini yerine getirilmesi

Sunucu Sistemleri:

İş yükünün ve veriye erişim talebinin de artmasıyla birlikte kurumlar her geçen gün daha yüksek işlem kapasitelerine ihtiyaç duymaktadır. Sanal ortama geçişin de artması sonucu daha verimli sistemler tercih edilmeye başlanmıştır.

Enerji tasarrufu ve yönetim kolaylığı beklentisi olan, ortamında birçok fiziki sunucu bulundurması gereken müşteriler blade mimarisini tercih ederken farklı lokasyonlarda farklı fiziki sunuculara ihtiyaç duyan işletmeler ise rack ya da tower tipi sunucuları tercih edebilmektedir. Sunucu sistemleri tarafında çözüm sunarken, öncelikli olarak müşterinin ihtiyaçları analiz edilmekte ve belirleyici olmaktadır. Rack, tower ve blade sunucular yanında non-stop sunucular ve kritik uygulamalar için geliştirilmiş sunucular ile en uygun çözüm tasarlanmaktadır. Mevcut yapının optimizasyonu ya da mevcut yapıya sunucu sistem entegrasyonu talebi bulunuyorsa öncelikli olarak analiz ve kapasite planlama çalışmaları yapılmakta, sonrasında ise ortamın büyüme hızı da öngörülerek en uygun çözüm sunulmaktadır. Çok fazla sunucu barındıran büyük ortamlar için yine analiz ve optimizasyon çalışmalarının yanında yönetim kolaylığı sağlayabilecek çözümler de tasarlanabilmektedir.

Netsum, sunucu sistemleri ile ilgili her türlü konuda uzman kadrosuyla çözümler sunmakta ve önemli başarı hikayelerine imza atmaktadır.dd

Sistem analizi ve uygun ürün konumlandırma,Konsolidasyon çözümleri,Kapasite planlama,X86 mimari çözümleri, Blade sistem çözümleri, iş kritik sistem çözümleri,Mevcut sisteme entegrasyon,Migration çalışması,Mevcut sistemin analizi ve optimizasyonu,Sunucu sistemlerinin yedekliliği ve güvenliği,Risk analizlerinin yapılıp iş sürekliliğinin sağlanması,Yönetim ve izleme çözümleri,Kurulum hizmetleri,Servis ve bakım hizmetleri.​​

BT Operasyon ve Destek Hizmetleri

Netsum, Taşınma ve Yer Değiştirme hizmetleri kapsamında sunduğu hizmetlerde kurumların yeni bir lokasyona taşınırken ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli servisleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu servis kapsamında yeni çalışma ortamlarına geçiş için gerekli olan tüm operasyonel süreçler planlanarak (demontaj, taşıma, sigorta , montaj, yedekleme) bu plan çerçevesinde IT taşınma anahtar teslim projeleri gerçekleştirilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100