NETSUM ÇÖZÜMLERİYLE KALİTENİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYIN !

 

Dokunmatik Ekran Çözümleri

Sunumlarınızı Interaktif Ekranlarda Yapın

BenQ Interaktif Panel , dokunmatik ekran teknolojisini ve multi medya bağlantılarını birleştirerek her türlü sunum deneyimini azami seviyeye çıkartmaktadır. Interaktif paneller, geleneksel sunum cihazlarına bir alternatif olarak en güçlü sunum araçlarından biri haline geldi. Bu sayede sunum ve eğitim verimliliğinin arttığı kolektif bir çalışma sağlamak mümkün. Bu çözümü sağlayabilen BenQ Interaktif Panel TL550 dokunmatik ekran teknolojisini ve multi medya bağlantılarını birleştirerek her türlü sunum deneyimini azami seviyeye çıkartmaktadır. Güvenlik ve esneklikle tasarlanmış TL550, kullanılması ve montajı kolay bir üründür.

Optical Sensing Touch Technology

Optical Sensing Touch teknolojisi ile TL550, bilgisayarınızı ekrana dokunarak kontrol etmenizi sağlar. Hızlı, kolay ve hassas dokunma performansı ile yapmanız gereken tek şey parmağınızın ucu ile dokunmaktır. Bilgisayarınızı bir USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz!

Optical Dual Touch Technology

Optical Sensing Touch teknolojisi ile, TL550 bilgisayarınızı ekrana dokunarak kontrol etmenizi sağlar. Hızlı, kolay ve hassas dokunma performansı ile yapmanız gereken tek şey parmağınızın ucu ile dokunmaktır. Bilgisayarınızı bir USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Eğitimci ve konuşmacı iki kişiyi aynada ekranda aktivite yaptırabilir.

Ambient Light Sensor

TL550 ışık sensörü ile çevre ışık miktarına göre görüntü ayarlarını sizin için en uygun hale otomatik getirecektir. Bu da kullanıcıların hem göz sağlığını hem de görüntü kalitesini koruyacaktır.

Dahili Hoparlör

BenQ 12W dahili hoparlörü ile multimedya dosyalarındaki ses verilerini harici bir cihaza ihtiyaç olmadan duyabilirsiniz. Video, müzik ve ses sunum veya eğitime renk katacaktır.

Bültene Kayıt Olun

Kayıt Ol

Teknik Destek İçin: TEL : +90(262)6421100